Tek Kişilik Oyun

Motor Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Yol harici arazilerde kullanılan kros (cross) motorunuz ile karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız. Yukarı : İleri gitme Aşağı : Geri gitme Sağ : İleri Yaslanma Sol : Geri yaslanma İyi Oyunlar.

Apaçi (Apache) saldırı helikopteriniz ile havadaki düşman uçak ve helikopterleri ile yerdeki tank, kamyon ve motor gibi hedefleri vurmalısınız. Havadan paraşüt ile düşen mühimmatları alarak ekstra bomba ve roket yükleyebilirsiniz. Helikopteri yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Oyuna New Game ile başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Aşk mektuplarını kızların posta kutularına atması için Johnny Bravo'ya yardım etmelisiniz. Mektupları zamanında teslim edebilmek için yol üzerindeki arabalardan ve engellerden kaçmalısınız. Motorsikleti yön tuşları ile kontrol edebilir, Enter ile aşk mektubunu posta kutusuna atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Motorunuzla pistteki tüm rakiplerinizi geçerek en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız. Motoru yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Her turda yarış pistindeki rakiplerinizi geçerek yarışı birinci olarak bitirmelisiniz. Motorunuzun sol altta gösterilen yakıtının bitmemesine dikkat edip, tur bitişinden hemen önce Fuel yazılı zemin üzerinde durarak benzin alabilirsiniz. Motoru, motora göre yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Engellerin üzerinden zıplayarak ve karşınızdan gelen roketlerden eğilerek kurtulup, mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde bonusları toplayarak bölümü bitirmelisiniz. Kurbağayı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.İyi Oyunlar.

Kros (cross) motorunuz ile toprak bir pistteki rampadan sırayla 5 defa atlayarak havada farklı artistik hareketler yapıp puan toplamalısınız. Motor ile yapabileceğiniz, Superman, Titanic, Rodeo vb. gibi isimlere sahip hareketleri menüdeki See Tricks seçimi ile görebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kros (cross) motorunuz ile pistteki rampalardan atlayıp havada artistik hareketler yaparak bir üst düzeye geçebilmek için puan kazanmalısınız. Ayrıca, atlayışlarınız ile kazanacağınız bonus puanlar ile motorun gücünü arttırma, ağırlığını azaltma ve düşüşler için süspansiyonları iyileştirme gibi modifiyeler yapabilirsiniz. Yön tuşları ile kullanabileceğiniz motor ile havadayken sol, aşağı ve sağ tuşları ile birlikte isteğe göre boşluk tuşunu da kullanarak farklı artistik hareketler yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bir ormanın içinde yol aldığınız patikalarda atv motorunuz ile süre bitmeden önce mümkün olduğu kadar kırmızı ve mavi renkli bonusları toplayıp puan kazanarak bitişe ulaşmalısınız. Ekranın altında üst üste iki göstergeden üstteki aracınızın sağlamlığını, alttaki ise yakıt durumunu gösterir. Atv motorunuzun mekanik arıza vermemesi için yol üzerindeki ingiliz anahtarlarını, yakıtının bitmemesi için ise benzin bidonlarını toplamalısınız. Yıldırım şeklindeki bonuslar motorunuzun daha hızlı gitmesini sağlar. Açılış ekranında motorunuzu farklı renkler ile kaplayabilirsiniz. Motoru yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar