Tek Kişilik Oyun

Motor Yarışı Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Çift Teker Oyunu oyna

Her turda yarış pistindeki rakiplerinizi geçerek yarışı birinci olarak bitirmelisiniz. Motorunuzun sol altta gösterilen yakıtının bitmemesine dikkat edip, tur bitişinden hemen önce Fuel yazılı zemin üzerinde durarak benzin alabilirsiniz. Motoru, motora göre yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Atv Motor Yarışı Oyunu oyna

Bir ormanın içinde yol aldığınız patikalarda atv motorunuz ile süre bitmeden önce mümkün olduğu kadar kırmızı ve mavi renkli bonusları toplayıp puan kazanarak bitişe ulaşmalısınız. Ekranın altında üst üste iki göstergeden üstteki aracınızın sağlamlığını, alttaki ise yakıt durumunu gösterir. Atv motorunuzun mekanik arıza vermemesi için yol üzerindeki ingiliz anahtarlarını, yakıtının bitmemesi için ise benzin bidonlarını toplamalısınız. Yıldırım şeklindeki bonuslar motorunuzun daha hızlı gitmesini sağlar. Açılış ekranında motorunuzu farklı renkler ile kaplayabilirsiniz. Motoru yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Turbo Spirit Oyunu oyna

Motorunuzla pistteki tüm rakiplerinizi geçerek en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız. Motoru yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar