Tek Kişilik Oyun

Muz Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Meyveci Oyunu oyna

Meyveci oyununda küçük labirent içindeki sarı veya pembe noktalar ile birlikte tüm yıldız, muz, kiraz, elma ve kahveleri toplamanız gerekli. Kahveler ayrıca kahve gücü ile birlikte bir tokmak kazandırarak hayaletleri kısa süreliğine etkisiz hale getirebilmenizi sağlar. İyi Oyunlar.

Aç Bob Oyunu oyna

Fazla gelişmiş Bob'a denizin ortasındaki bir adada havadan geçen elma, çilek, muz ve protein gibi sağlıklı yiyecekleri yedirmeli, hamburger, hotdog ve pasta gibi kilo yapıcı yiyecekleri yedirmemelisiniz. Bob'u zıplatmak için fare tuşunu kullanabilir, daha yükseğe zıplatmak için tuşu basılı tutabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Maymun Pilot Oyunu oyna

Hindistan cevizi ile çalışan uçan aracı bir yere çarptırmadan ve yakıtını bitirmeden önce tüm muzları toplayarak iniş pistine gitmelisiniz. Toplayabileceğiniz diğer karpuz, çilek, kiraz ve limon meyveleri ekstra puan veya yaşam sağlar. Aracı yukarı, sağ ve sol tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkadaşım Maymun - Dedikodu Manşeti Oyunu oyna

Jake'in Adam hakkında yazdığı dedikodunun bulunduğu okul gazetelerini dağıtmak amacıyla tırmandığı bayrak direğinden fırlattığı tüm gazeteleri toplayarak, gazeteleri tekrar Jake'e fırlatıp onu direkten düşürmelisiniz. Boşluk tuşu ile aralarında geçiş yapabileceğiniz Gazete toplama ve Saldırı modlarından, Gazete toplama modunda iken fare ile hareket edip gazeteleri toplayabilir ve sol tuş ile zıplayarak kuşun taşıdığı muzları yakalayıp ekstra zaman kazanabilirsiniz. Saldırı modunda Jake'in konumuna göre otomatik olarak sağ veya sol taraftan fareyi kullanarak gazeteleri fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ormancı Kulübesi Oyunu oyna

Orman içindeki orman bekçisinin kulübesini maymunların ve gorillerin saldırısına karşı savunmak için kulübeye yaklaşmadan önce maymunlara ve gorillere muz, portakal, çakıl taşı veya karpuz fırlatarak engellemelisiniz. Kazandığınız puanlar ile her aşama sonrasında karşınıza gelecek olan güncelleme penceresinde kulübenin çevresine Defence başlığı altındaki savunma yapılarından kurabilir, Offence başlığı altındaki meyve atma silahlarından alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Maymuna Şaplak Oyunu oyna

Maymuna Şaplak oyununda karavanların ve çalıların arkasında saklanıp size muz fırlatmaya çalışan hızlı maymunları yakalamanız gerekli. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar