Tek Kişilik Oyun

Shockwave Oyunları

Nokta Yiyici Oyunu oyna

Küçük labirent içinde yaratıklara yakalanmadan tüm noktaları yiyerek labirent ortasındaki Wonka yazan bölüme ulaşmalısınız. Nokta yiyiciyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

At Biniciliği - Engel Atlama Oyunu oyna

Atınız ile çim saha içindeki tüm engelleri sırayla atlayıp geçmelisiniz. Atı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile atlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Karate Kamil ve Ninja Nejat Oyunu oyna

Tek kişilik ve iki kişilik oynayabileceğiniz oyunda Karate Kamil veya Ninja Nejat olarak 60 saniye içinde rakibinizi yenmelisiniz. Kontrol tuşlarını menüdeki Kontroller seçeneği ile görebilirsiniz. Hamle tuşlarının yanındaki kırmızı noktalar ilgili hamlenin rakibe verebileceği hasarı ifade eder. İyi Oyunlar.

Wings 1915 Oyunu oyna

Birinci dünya savaşında kullanılan pervaneli uçağınız ile diğer düşman uçaklarını vurarak düşürmeli veya havada patlatmalısınız. Havadaki mermileri ve yakıt bidonlarını toplayarak mermi ve benzin ikmali yapabilirsiniz. Uçağı fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Riskli Şişe Taşıma Oyunu oyna

Kamyonetinizde yüklü olan şişe dolu bir kasanın içindeki şişeleri kırmadan üç farklı güzergahtaki asfalt veya toprak köy yollarından birini kullanarak teslimat bölgesine götürmelisiniz. Kamyoneti yön tuşları ile kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Lord Mancınığı Oyunu oyna

Kuşatmış olduğunuz kalenin sancağını, mancınık ile beyaz şövalyenize zarar vermeden en az atış ile vurmalısınız. Soldaki gösterge ile gücü, aşağıdaki gösterge ile açıyı ayarladıktan sonra Launch düğmesi ile gülle fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ormanda Paintball Oyunu oyna

Bir ormanın içinde paintball (boyartop) silahınız ile karşınıza çıkan rakipleri etkisiz hale getirerek, rakipleriniz sancağını kapmalısınız. Kısıtlı miktardaki boyanızı çevreden boya veya şarjör bonuslarını toplayarak arttırabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebilir, fare ile nişan alıp ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

ZipZap Sokak Rallisi Oyunu oyna

ZipZap Street Rally ve Streetcredz Scramble olarak iki bölümden oluşan oyunda Streetcredz Scramble bölümünde sadece kendi arabanızla zamana karşı yarışarak yol üzerindeki içecek kutularına çarpmadan, sakızlara yapışmadan, ızgaraların arasına düşmeden mümkün olduğu kadar pil ve altın para toplayarak puan kazanmalısınız. Kazandığınız puanlar ile garajdan kaporta, jant (cant), egzoz, lastik vs. alarak aracınızı modifiye ettikten sonra ZipZap Street Rally bölümünde başka bir araba ile yarışarak yarışı kazanmalısınız. Arabanızı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Jedi Şövalyesi Kit Fisto Oyunu oyna

Kontrol ettiğiniz Jedi Şövalyesi Kit Fisto ile denizin derinliklerinde mayınlara çarpmadan size saldıran denizaltı, droid (robot) ve diğer düşmanları ışın kılıcı ile etkisiz hale getirmelisiniz. Yön tuşları : Yüzme/Hareket etme. Z : Işın kılıcı ile Yukarı hamle. X : İleri hamle. C : Aşağı hamle. Boşluk : Işın fırlatma. İyi Oyunlar.

Deniz Saldırısı Oyunu oyna

Denizaltınız ile size su altından torpido fırlatan düşman denizaltılarını ve yüzeyden mayın atan gemileri torpidolarınız ile yok etmelisiniz. Kısıtlı miktardaki oksijeni su altındaki balıkları toplayarak karşılayabilirsiniz. Denizaltınızı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile yukarıya ve ileriye doğru aynı anda torpido fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Borudan Salla 3D Oyunu oyna

3 boyutlu bir cam kafes içindeki boruları tekrar dizayn ederek yukarıdan bırakılan topun borulardan geçerek alttaki kasaya düşmesini sağlamalısınız. Ekranın kafes haricinde boş bir bölümüne fare ile tıklayıp-basılı tutarak kafesi çevirebilir, gene fare ile boru veya dirseklere tıklayarak hareket imkanına göre yeşil oklara tıklayarak istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz. New Game ile oyuna başlayabilir, Next Level ile sonraki bölüme geçebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Vredestein Araba Yarışı Oyunu oyna

Oyun başında seçebileceğiniz dört bmw marka arabadan biri ile tüm turları tamamlayarak birinci olmalısınız. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Nakliye Kamyonu Takip Oyunu oyna

Arabanızı buzlu otobanda mümkün olduğu kadar dikkatli ve yavaş kullanarak takip ettiğiniz nakliye kamyonundan yola düşen kasalara çarpmadan Ülker Kelloggs ürünlerini toplamalısınız. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile el frenini kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar