Tek Kişilik Oyun

Silahlı Oyunlar

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Silah Üstadı oyununda havadaki içecek kutularına ateş ederek yere düşmelerini engellemelisiniz. Her dolumda 8 mermi alan şarjörü boşluk tuşu ile tekrar doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Buz Dağları oyununda denizin üzerinde yüzen buz dağlarını (aysberg) geminizin güvertesindeki silah ile ufak parçalara bölerek yoketmelisiniz. Gemi motorlarını boşluk tuşu ile çalıştırabilir, sağ ve sol yön tuşları ile gemiyi kontrol edebilirsiniz. M tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ofisten Kaçış oyununda ofis mobilyaları arasından çıkan mavi adamları silahınızla vurmanız gerekli. İyi Oyunlar.

U-Gücü oyununda kullandığınız F-16 Tomcat tipi uçak ile uzaylı istilasına karşı gece karanlığında ufoları yoketmelisiniz. Makineli tüfek ve roket kullanabileceğiniz oyunda ekranın sol altından silah seçimi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Pinpon Savaşı oyununda klavyenin yukarı aşağı yön tuşlarını kullanarak gelen topu karşılamanız gerekiyor. Karşılayamamanız durumunda yaşam enerjiniz düşer. Oyun sırasında raketi genişletmek, topu hızlandırmak, tekli veya üçlü ateş etmek, yön tuşlarının değişmesi vb. gibi yararlı veya zararlı bazı özelliklerde kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Pinpon masasının altında 1, 2 ve 3 rakamları ile gösterilen bu silahları veya özellikleri klavyeden sırasıyla J, K ve L tuşları ile kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sirk Hedefleri oyununda tabanca ile mümkün olduğu kadar fazla hedefi vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Av Şehri oyununda tabancanızla araba, varil, koli vb. gibi şeylerin arkasına saklanarak size ateş etmeye çalışan ajanları vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Bir sokak arasında balkonlara, kasaların arkasına, pasaj içine, fıçıların arkasına vs. gizlenerek sizi vurmaya çalışan düşmanları silahınızla vurmalısınız. Silahınızın şarjörü boşaldığında, doldurmak için sağ alttaki Reload düğmesini kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Eski batıda bir cadde üzerinde altı patlar silahınız ile mümkün olduğu kadar sağdan ve soldan fırlatılan şişeleri vurmalısınız. Fırlatılan balıkları vurursanız bir kedi üzerinize atlayarak görüş açınızı kapatacak, saatleri vurursanız zaman göstergesi bir süreliğine duracaktır. Baykuşun gösterdiği hedefi vurursanız ekstra puan kazanırsınız. Herhangi bir anda silahınızı doldurmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Eski batıda bir salonda bara saklanmış şapkalı bir kovboy sizi vurmadan önce siz onu vurmalısınız. Altı patlar tabancanızı herhangi bir anda doldurmak için silahın şarjörünü tıklamalısınız. Havada uçuşan şapkaları ve şişeleri vurursanız ekstra puan kazanırsınız. İyi Oyunlar.

Çöl ortasında rastgele ortaya çıkan düşmanlardan belirli bir süre içinde vurabildiğiniz kadarını vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Bir haritaya göre ilerlediğiniz yolda karşınıza çıkan kızılderilileri ve haydutları altı patlar tabancanız ile vurmalısınız. Şarjör boşaldığında doldurmak için sağ tarafta görünecek olan mermilerin üzerine gelerek üzerlerine tıklamadan şarjöre sürüklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Tabancanızla veya makineli tüfeğiniz ile mümkün olduğu kadar hareketli hedefleri vurmalısınız. Hedefler size karşı ateş açtığında kaybettiğiniz sağlığınızı artı işaretli sağlık bonuslarını vurarak geri kazanabilirsiniz. R ile boşalan şarjörü doldurabilir, boşluk tuşu ile silah değiştirebilir ve fare ile hedefleri vurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar