Tek Kişilik Oyun

Silahlı Oyunlar

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Robotunuz veya arabanız ile birbirlerine dönüşerek size saldıran arabaları veya robotları plazma silahınız ile etkisiz hale getirmelisiniz. Robotunuzu veya arabanızı fare ile hareket ettirebilir, sol tuş ile ateş edebilir ve boşluk tuşu ile robota veya arabaya dönüştürebilirsiniz. Oyuna başlamak için önce Play Now, ardından Play Basic Game düğmelerini tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Oyun başında seçeceğiniz bir karakter ve silahı ile kurşununuz bitene kadar yerde kaçışan ve pencerenin dışında paraşüt ile yere inmeye çalışan fareleri vurmalısınız. Farklı karakterlerin alabileceği tabanca, lazer silahı, makineli tüfek vb. gibi silahların yanında X ile ayrılmış rakamlardan soldaki silahın aynı anda alacağı mermi vs. miktarını, sağdaki ise şarjör miktarını belirtir. Her şarjör bitiminde tekrar dolması kısa bir süre beklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Dünyanın farklı bölgelerindeki operasyonlar için verilen görevleri tabancanızı ve makineli tüfeğinizi kullanarak başarıyla yerine getirmelisiniz. 1, 2 ve 3 tuşları ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Orta çağ zamanında kralın ülkesinde vergilerini vermeyen halktan zorla vergileri toplamalısınız! Kazandığınız altın ile balyoz, kılıç, topuz gibi silahlar alabilirsiniz. Cadıya vurmanız durumunda şövalyeniz kısa süreliğine domuza dönüşür. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar