Tek Kişilik Oyun

Sinek Oyunları

Süper Sinek oyununda havada uçuşan yıldızları toplamanız gerekli. Uçmak için klavyenin yön tuşlarını ve yerden havaya veya havadan yere turbo hızda hareket etmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Yerdeki yengece ve havada sizi takip eden parlayan ufak beyaz topa dokunmamaya dikkat edin! İyi Oyunlar.

Kartları Uydur oyununda ekranda bulunan 5 kart şeklinden herhangi birine tıkladığınızda sadece iki yanındaki kart şekillerini değiştirerek 5 şeklinde aynı olmasını sağlamalısınız. İyi Oyunlar.

Karayip Poker oyunu ortaya bir kere para koyabileceğiniz ve aldığınız kartları değiştiremeyeceğiniz bir poker oyunudur. Eğer hem sizde hem de dağıtıcıda per dahi yoksa ve sizin kartlarınız daha büyükse gene kazanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sağ alttaki + ve - düğmeleri ile ortaya koyacağınız parayı belirleyebilir, Deal ile kartları dağıttıktan sonra kartların altındaki Hold düğmeleri ile ilgili kağıdı sabitleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Royal Poker oyununda +5, -5 ve max düğmeleri ile ortaya koyacağınız parayı belirleyebilir, 5 kart dağıtıldıktan sonra istemediğiniz kartları seçip continue düğmesine tıklayarak kağıtları değiştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tekin Poker 52 kart ile oynanan klasik bir poker oyunudur. Sol üstte Credits ile elinizdeki pul miktarı gösterilmektedir. Bet1 ile Bet5 arasındaki düğmeleri seçerek ortaya koyacağınız pul miktarını seçebilirsiniz. Oyunu kazanmanız durumunda Double Up seçeneğini tıkladığınızda kapalı kartın kırmızımı yoksa siyahmı olduğunu bilerek ikiye veya kupa, karo, sinek veya maça olduğunu bilerek kazancınızı dörde katlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sinek Avcısı oyununda bir kurbağaya kısa sürede en fazla sineği yakalatmanız gerekiyor. Kurbağanın üzerine tıklayarak dili ile sinekleri yakalamasını sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sinek Yiyici oyununda havada uçuşan arılar hariç sinek ve kelebekleri diliniz ile yakalamalısınız. İyi Oyunlar.

Sineklik oyununda vızıldayarak uçan sinekleri sineklik ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Sinek Vurma oyununda lazer silahınız ile 100 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla miktarda havada uçuşan sinekleri vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Sinek Yokedici Kirpi oyununda sivrisinekleri üzerlerine ilaç sıkarak yokedip, kirpiye ulaşmasını mümkün olduğu kadar engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

Sivrisinekler oyununda sivrisinekler derinin üzerine konmadan önce onları öldürmelisiniz. Start düğmesi ile oyuna başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Lambacı Kelebek oyununda sarı lambalara çarparak puan toplamalı ve sağ tarafta görülen kertenkeleye ufak bir elektrik şoku verilmesini sağlayarak kablonun en üstüne çıkıp kablolara kısa devre yaptırmasını engellemelisiniz. Kablolara kısa devre yapılırsa bir daha herhangi bir lamba yanmaz! Mavi lambalar sinek öldürücü olduğu için onlara vurmamalısınız. Kelebek ile lambalara vurmak için fare tuşuna basıp kısa bir süre basılı tuttuktan sonra bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar