Tek Kişilik Oyun

Sulu Oyunlar

Tom ve Jerry - Ufaklığı Doyurma Oyunu oyna

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

Denizde Tek Başına Oyunu oyna

Denizde Tek Başına oyununda, okyanusun ortasında bir dubanın/kayığın üstünde yalnız kalmış birine tüm bayrakları toplatmanız gerekiyor. Dubayı çevirmek için fareyi ekranın sağına veya soluna sürüklemeniz, hızlandırmak için ise fare tuşuna tıklamanız gerekiyor. Köpekbalıkları her ne kadar uysal olsalarda saldırmaları veya yaklaşmaları durumunda boşluk tuşunu kullanarak kürekle vurabilirsiniz. Ekranda görünen ok işareti en yakın bayrağın yönünü göstermekte yardımcı olacaktır. İyi Oyunlar.

Karınca Samuraylar Oyunu oyna

Karınca Samuraylar oyununda sazlıkların arasında bir ipin üzerinde dövüştüğünüz karınca rakinizi elinizdeki kamışı kullanarak yenmelisiniz. Karıncanın altına tıklarsınız alta, üzerine tıklarsanız ortaya ve üstüne tıklarsanız yukarı hamle yapar.İyi Oyunlar.

Som Balığı Yakalama Oyunu oyna

Som Balığı Yakalama oyununda üzerinde bulunduğunuz iskeleden suyun içinden zıplayan som balıklarını elinizdeki zıpkın ile yakalamalısınız. Sağ ve sol yön tuşları ile sağa veya sola hareket edebilir, boşluk tuşu ile zıpkın hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yumurta Labirenti Oyunu oyna

Yumurta Labirenti oyununda bir yumurtanın geçebileceği yollardan ve düşebileceği deliklerden oluşan bir kutuyu sağa, sola, yukarı ve aşağı yatırarak içindeki yumurtayı kırmadan aşağıdaki suya kadar taşımalısınız. İyi Oyunlar.

Su Boruları Oyunu oyna

Su Boruları oyununda su pompası çalıştırılmadan önce suyun akabilmesi için ekran üzerinde PR ile gösterilen en az 20 tane boru döşemelisiniz. Hatalı boru döşemeniz durumunda üzerinde ayar anahtarı resmi olan düğmeyi kullanarak boruyu kaldırabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar