Tek Kişilik Oyun

Şut Çekme Oyunları

Kaleye çektiğiniz şutları kale önünde kurulan barajları aşırtarak mümkün olduğu kadar gole çevirmelisiniz. Şut çekmek için öncelikle yön tuşları ile şut çekeceğiniz bölgeyi ayarlayıp boşluk tuşu ile onaylamalısınız. Ardından, yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak topa vuruş gücünüzü ayarlamak için gerilip boşluk tuşu ile onaylamalısınız. Son olarak ise topa falso vermek için topun yatay ve dikey olarak vurulacak noktaları gene boşluk ile onaylamalısınız. İyi Oyunlar.

Onlarca futbol takımının yer aldığı bir listeden takımınızı seçerek hem penaltı kullanarak gol atmalı hem de kaleci olarak penaltıları kurtarıp finale kadar eşleştiğiniz tüm rakiplerinizi yenmelisiniz. Penaltı kullanmak ve şutları kurtarmak için fareyi kullanmalısınız. Herhangi bir eşleşmede yenilmeniz durumunda Next düğmesine basarak finale kadar diğer takımların sonuçlarını görebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Toplam 5 topla ilerleyen bölümlerde kale önüne kurulan barajları da aşarak kaleye şut çekip gol atmalısınız. Sürekli hareket eden güç göstergesine göre vuracağınız topun, rüzgarın yönünü ve şiddetini de hesaplayarak havada yön değiştirmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kupalı Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Kaleye çektiğiniz şutları gole çevirerek mümkün olduğu kadar fazla puan toplamalısınız. Penaltıyı kullanmak için kalenin şut çekeceğiniz bölgesinde iken güç göstergesi uygun konuma geldiğinde fare tuşuna tıklamalı, hemen ardından topa yaklaşıldığında hızlıca topun vurmak istediğiniz bölgesini seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Toplamda 9 farklı açıdan 10 şut hakkınızla kaleye şut çekerek barajı aşırtıp gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Koko Penaltı oyununda kaleci olarak bir su aygırının beklediği kaleye Koko ile gol atmalısınız. Kaleye şut çekmek için sol alttaki düğmeye bastıktan sonra gösterge istediğiniz konuma geldiğinde tekrar basmalısınız. İyi Oyunlar.

Stotty ve Rich Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmaya çalışmalısınız. Shoot düğmesi ile şut çekebileceğiniz oyunda düğmeye kısa bir süre basılı tutarak topu yükseltebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmaya çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Buz Hokeyi Penaltı oyununda kaleye şut çekerek 60 saniye süre içinde en fazla gol sayısını elde etmelisiniz. Direction ile belirtilen yöne Shoot! seçimini tıklayarak kaleye şut çekebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bir maymunun durduğu kaleye hindistan cevizi ile 10 şut çekerek, şutları gole çevirmelisiniz. Hindistan cevizinin farklı noktalarına vurarak, kalenin farklı köşelerine gönderebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar