Tek Kişilik Oyun

Tablo Oyunları

Kara Kutu oyununda tablo üzerinde fare ile 5 kutucuğu seçerek 5 gizli çemberi bulmalısınız. 5 kutucuğu seçtikten sonra View seçimine tıklayarak tahminlerinizi kontrol edebilir, Reset seçimi ile oyunu yeniden başlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kırmızı Blok oyununda oyunun başlaması ile birlikte kırmızı bloğu fare ile tutup, tablo dışına çıkmadan veya duvarlarına çarpmadan sürekli hareket eden mavi blokların çarpmasını engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

4x3 tablo üzerinde yapraklarla kapatılmış resimlerdeki hayvanların İngilizce isimlerini, diğer resimlerdeki isimlerinin baş harfleri ile eşleştirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Tablo üzerindeki aslan, panda, zürafa, fil, timsah ve diğer hayvanat bahçesi hayvanlarını yatay veya düşey olarak bir kademe kaydırıp aynı eşten en az üç tanesini yanyana getirerek patlatmalısınız. Yapılacak hamle kalmadıysa No More Move yazısı gösterilecektir. İyi Oyunlar.

Tablo üzerindeki A-O arasındaki harfleri alfabetik olarak dizmelisiniz. Yanında boşluk olan herhangi bir harfe tıkladığınızda harf, boş alana doğru kayacaktır. İyi Oyunlar.

Küçüklere Yapboz oyununda yapboz tablosunun çevresindeki şekilleri tablo içindeki yerlerine sürükleyerek bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Tablo üzerindeki topları süre bitmeden önce komşu topları ile yerlerini değiştirerek aynı renkten en az 3 topu gruplayıp bir deste oluşturmasını sağlayarak mümkün olduğu kadar fazla top patlatmalısınız. Oluşturduğunuz top destelerini patlatmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz ve dolayısıyla, aynı anda birden fazla deste oluşturup patlatabilirsiniz ki bu daha fazla puan kazandırır. Topları komşu topları ile yerlerini değiştirmek için her ikisini de art arda tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

16x16 ve 25x25 boyutlarındaki iki farklı mayın tarlasındaki mayın olmayan tüm alanları belirli bir süre içinde açmalısınız. Mayın olmadığını düşündüğünüz parçayı fare ile işaretleyebilir, mayın olan bölgeyi fare işaretçisi üzerindeyken boşluk tuşu ile işaretleyebilirsiniz. Oyunu Play ile başlatabilir, Play Again ile yeniden başlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kahraman Hafızası oyununda çizgi kahramanların resimlerinin bulunduğu tablodaki resimleri eşleştirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Tablo üzerinde 3 tane aynı renk ve tipteki böcek veya bombaları eşleştirerek yoketmelisiniz. İyi Oyunlar.

Köpek Hafızası oyununda aynı köpeğin farklı resimleri çok kısa bir süre gösterildikten sonra resimlerin eşlerini bulmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Hepsini Söndür oyununda 50 farklı tablo üzerinde yanan ampulleri söndürmelisiniz. Herhangi bir ampule tıkladığınızda ampulün kendisi ile birlikte yatay ve dikey konumdaki ampuller yanıksa söner, sönükse yanar. İyi Oyunlar.

Tablo üzerinde bulunan sağlıksız yüzleri birkaç dozu geçmeyecek şekilde Mutluluk Hapı vererek iyileştirmelisiniz. Hapı yüzlere çarptırmak için tablo üzerinde bir yere koyduktan sonra üzerinde belirecek ok işaretine göre fırlatılacağı yönü seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Yüz Hafızası oyununda tablo üzerindeki vesikalık resimlerin eşlerini bulmalısınız. İyi Oyunlar.

Dikkatini Topla oyununda tablo üzerindeki şekiller arasında sağ üst tarafta gösterilen şekli bulmalısınız. Aynı şekilden 2 tane de olabilir, 6-7 tane de olabilir. Oyunu Jubar ile başlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Taş Devri Hafızası oyununda resimlere tek tek tekrar bakabilme şansınız olsa da oyun başlangıcında çok kısa bir süre gösterilen resimlere göre 4x4 boyutlarındaki tabloda resimlerin eşlerini bulmalısınız. İyi Oyunlar.

Sonundrum oyununda 5x5 ebatlarındaki blok tablosundaki 24 kırmızı bloğu yükseltmeniz gerekli. Her hangi bir bloğa tıkladığınızda bloğun kendisi ve yatay ve dikey komşu blokları yükseltilmiş ise düşer, düşük ise yükseltilir. İyi Oyunlar.

Reversi varyasyonu olan Othella oyununda tablo üzerinde beyaz taşlarınız ile mümkün olduğu kadar fazla yeri zapt etmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Tetraveks oyununda 4 kenarında rakam bulunan kiremitleri bitişik kenarlarındaki rakamlar aynı olacak şekilde tablo üzerine dizmelisiniz. İyi Oyunlar.

Todd oyununda tablo üzerindeki tüm anahtar düğmeleri açık veya kapalı konuma getirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Tablo Kırma oyununda sürekli zıplayan bir topun yere düşmesini engelleyip tabloya çarptırarak tabloyu kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Çeyrek Yay Reaksiyonu oyununda, birbirlerini etkileyen çeyrek çemberler ile en fazla miktarda zincirleme reaksiyon oluşturmalısınız. Herhangi bir çeyrek çembere tıklayarak saat yönünde çeyrek tur dönmesini sağladığınızda eğer bir ucu yanındaki hücredeki çeyrek çemberin bir ucuna denk geliyorsa ilgili çeyrek çemberin dönmesini sağlar. Eğer onun da dönüş sonunda bir ucu başka bir çeyrek çemberin ucuna denk geliyorsa, o çemberinde dönmesiyle zincirleme reaksiyon oluşturulur. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar