Tek Kişilik Oyun

Tavşan Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Yılan Labirenti oyununda yediği her şeyden sonra boyu uzayan yılanı labirent içinde kuyruğuna çarptırmadan veya çıkmaza sokmadan tüm tavşan, civciv, mantar, pizza, peynir vb. gibi yiyecekleri yedirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Mutlu Tavşan oyununda havadan geçen havuç ve üzümleri toplamalısınız. Mantarlar puan kaybettirir. Tavşanı zıplatmak için fare ile üzerine tıklamalı ve daha yükseğe zıplaması için tuşu, kısa bir süre basılı tutarak bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Ormanın içinde, çölde veya bir ağacın çevresinde elinizdeki sopa ile çevrenize saklanmış maymun, aslan, tavşan, yılan ve dinazora vurarak ve kuşların attağı elmaları toplayıp, kayalardan kaçarak 60 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla puan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Tavşana Çarpmama oyununda fare ile kullandığınız araba ile tavşana (Bugs Bunny) çarpmamaya çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Ringte rakibiniz sizi dövmeden önce siz onu dövmelisiniz. Q : Sol yumruk E : Sağ yumruk A : Sol kroşe D : Sağ kroşe S : Blok İyi Oyunlar.

Hindistan Avı oyununda ağaçların arasındaki veya üstündeki kuş, tavşan ve geyikleri avlamalısınız. Fakat, nesli tükenmekte olan kaplanları vurmamalısınız! İyi Oyunlar.

Tavşan ve Kaplumbağa oyununda tavşan veya kaplumbağayı seçerek rakibinizi koşu yarışında yenmeniz gerekli. Koşarak yarışan tavşanı veya kaykay ile yarışan kaplumbağayı koşturmak için Start düğmesine bastıktan sonra aynı düğmeye sürekli basmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar