Tek Kişilik Oyun

Tüfek Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Bir gökdelenin ve çevresindeki binaların pencerelerinde veya balkonlarında gösterilen tüm hedefleri dürbünlü tüfeğiniz ile en kısa sürede vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Gece karanlığında size ateş etmeye çalışan düşman askerlerini gece görüş dürbünlü tüfeğiniz ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Beyaz Saray'a saldıran teröristleri M16 makineli tüfeğiniz ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Bir binanın pencerelerinden size ateş etmeye çalışan suçluları, rehinelere ve sivillere zarar vermeden tüfeğiniz ile karşı ateş açarak vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Çölde bir yerde geçen operasyon sırasında sizi vurmaya çalışan düşmanları yarım otomatik tüfeğiniz ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Dünyanın farklı bölgelerindeki operasyonlar için verilen görevleri tabancanızı ve makineli tüfeğinizi kullanarak başarıyla yerine getirmelisiniz. 1, 2 ve 3 tuşları ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Farklı platformlarda gerçekleşen atışlarda makineli tüfeğiniz ile karşınıza çıkan tüm teröristleri rehinelere zarar vermeden mümkün olduğu kadar hızlı ve isabetli atışlarla vurmalısınız. İlk yardım çantalarını vurarak yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar