Tek Kişilik Oyun

Tuğla Kırma Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Klasik Süper Mario Oyunu oyna

Mario'yu çıktığı borudan bayraklı kaleye kadar götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz Mario ile üzerinde soru işareti bulunan tuğlaları açmak için alttan zıplayarak kafa atmalısınız. Soru işaretli tuğlaların içinde genelde altın para olması ile birlikte Mario'ya ekstra yetenekler kazandıran mantar ve çiçeklerde çıkabilir. Yol üzerindeki canavarları yoketmek için üstlerine zıplamalısınız. İyi Oyunlar.

Tuğla Parçala Oyunu oyna

Sürekli zıplayan bir topu fare ile kontrol ettiğiniz bir palet ile zıplatarak üstte dizili renkli tuğlalara çarptırıp tüm tuğlaları kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Renkli Tuğlalar Oyunu oyna

Renkli Tuğlalar oyununda sürekli zıplayan bir topu bir levha vasıtasıyla zıplatıp dekoratif şekilde sıralanmış tuğlalara çarptırarak tuğlaların hepsini kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Arkanoid Wonderball Oyunu oyna

Eski Arkanoid oyununun varyasyonu olan Arkanoid Wonderball oyununda da sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. Start Game bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tuğlalar 360 Oyunu oyna

360 derecelik bir alan içine dizilmiş tuğlaları alanın ekseni etrafında hareket eden tampon yardımıyla sürekli zıplayan topu tuğlalara çarptırarak kırmalısınız. Tamponu fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkanoid Oyunu oyna

Arkanoid oyununda sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola doğru hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. GO bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yer Çekimi Topu Oyunu oyna

Bir palet yardımı ile sürekli zıplatacağınız top ile gerek tuğlaları kırmalı, gerek basket atmalı, gerekse yüzüklerin içinden geçirmelisiniz. Top zıplattığınız paneli fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Siyah Tuğla Kırma Oyunu oyna

Siyah Tuğla Kırma oyununda sürekli zıplayan bir topu levha üzerinde zıplatarak araba, gözler, uçak vb. gibi siyah beyaz şekilleri oluşturan tuğlaların hepsini kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar