Tek Kişilik Oyun

Tünel Oyunları

Tünel 3D Oyunu oyna

3 boyutlu bir tünelin içinde ilerleyen uzay geminizi yönlendirerek tünel içindeki engellere çarptırmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Uzay gemisini fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hayaletin Öfkesi Oyunu oyna

Yer altında uçarak ilerlediğiniz tünellerde karşınıza çıkan hayaletleri, örümcekleri ve ilerlemenizi engelleyebilecek diğer canavarları ve yaratıkları yok ederek çıkışa kadar ulaşmalısınız. Hayaleti yön tuşları ile kontrol edebilir, A ve S ile pençe atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Phreedee 3D Oyunu oyna

3 boyutlu gözlükle de oynayabileceğiniz oyunda 3 boyutlu bir koridor içinde çevredeki engellere çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tünel Saldırısı Oyunu oyna

Uzay geminiz ile ilerlediğiniz tünelde 2 dakika boyunca mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Engellerden kaçabilir veya vurarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Oyun başlangıcında gösterilen Shoot These listesindekileri vurmalı, Pick Up These listesindekileri toplamalısınız. Uzay gemisini yön tuşları ile kontrol edip, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Ayrıca, bombanız olması durumunda Shift tuşu ile bomba fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

3B Roket Oyunu oyna

Büyük bir tünelin içinde ilerleyen roketi yönlendirerek tünel içindeki engellere çarptırmadan hedefine kadar ulaştırmalısınız. Roketi fare ile yönlendirebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra aşamalı bölümlere başlayabilmek için Qualifying Game yazan, sınırsız roket hakkınızın bulunduğu pratik yapma bölümünü bitirmelisiniz. Bu bölüm bittikten sonraki aşamalarda 5 roket hakkınız bulunur. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar