Tek Kişilik Oyun

Tur Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Yarış pistinde toplam 4 arabanın yarıştığı tur yarışında en iyi dereceyi yapmalısınız. İyi Oyunlar.

Uçağınız ile her farklı bölümde gökyüzündeki tüm çemberlerden geçerek turu bitirmelisiniz. Uçağı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Her turda yarış pistindeki rakiplerinizi geçerek yarışı birinci olarak bitirmelisiniz. Motorunuzun sol altta gösterilen yakıtının bitmemesine dikkat edip, tur bitişinden hemen önce Fuel yazılı zemin üzerinde durarak benzin alabilirsiniz. Motoru, motora göre yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Formula 1 aracınız tamamiyle hasar görmeden önce 10 turluk yarışı bitirmelisiniz. Aracı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bir nehrin aktığı kanyon üzerinde 4x4 dağ aracınız ile bir çok engeli aşarak toplam 8 turluk yarışı mümkün olan en kısa sürede bitirmelisiniz. Her bir turu tamamlamış olmak için yeşil renkli kontrol noktalarının arasından geçmelisiniz. Yol üzerinden (veya dışından) alabileceğiniz bonuslar ile aracınıza sadece tek kullanımlık tek bir özellik kazandırabilirsiniz. Bu özellikler ile arkanızdan gelen arabalara duman bombası, çivi veya yağ atabilir, kendi aracınız için nitro kullanabilirsiniz. Aracı yön tuşları ile kontrol edebilir, eğer aracınız herhangi bir özelliğe sahip ise Shift ile kullanabilir, Ctrl ile fren yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

İki kişilik oynayabileceğiniz tek turluk dövüş oyununda rakibiniz yenmelisiniz. Oyuncu 1 Yön tuşları : Hareket etme 7 : Yumruk 8 : Tekme 9 : Ateş topu (Küçük) / : Ateş topu (Büyük) + : Enerji yükseltme (5 puan) * Oyuncu 1'in hareketleri için numerik klavyeyi kullanmalısınız. Oyuncu 2 H, U, K : Hareket etme D : Yumruk S : Tekme A : Ateş topu (Küçük) W : Ateş topu (Büyük) E : Enerji yükseltme (5 puan) İyi Oyunlar.

Oyun başında seçebileceğiniz dört bmw marka arabadan biri ile tüm turları tamamlayarak birinci olmalısınız. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar