Tek Kişilik Oyun

Uçak Vurma Oyunları

Wings 1915 Oyunu oyna

Birinci dünya savaşında kullanılan pervaneli uçağınız ile diğer düşman uçaklarını vurarak düşürmeli veya havada patlatmalısınız. Havadaki mermileri ve yakıt bidonlarını toplayarak mermi ve benzin ikmali yapabilirsiniz. Uçağı fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçakları Vur Oyunu oyna

Uçakları Vur oyununda dağların arasından geçen hedef düşman uçaklarını dürbün ile tespit edip vurmalısınız. İyi Oyunlar.

F16 Çelik Savaşçı Oyunu oyna

Kullandığınız F16 jetinizin makineli tüfeği ile karşınızdan gelen düşman uçaklarını vurmalısınız. Uçağı yön tuşları ile çevirebilir, fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

İnci Limanını Bombala Oyunu oyna

İnci Limanını Bombala oyununda kullandığınız uçak ile havadaki uçakları ve denizdeki gemi ve denizaltıları vurmalısınız. Makineli tüfek ile X tuşunu kullanarak ateş edebilir, Z ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hava Hedefleri Oyunu oyna

Gece karanlığında havadan uçarak geçen uçak, helikopter ve uçan daireleri vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Ölümsüz Apaçi Oyunu oyna

Apaçi (Apache) saldırı helikopteriniz ile havadaki düşman uçak ve helikopterleri ile yerdeki tank, kamyon ve motor gibi hedefleri vurmalısınız. Havadan paraşüt ile düşen mühimmatları alarak ekstra bomba ve roket yükleyebilirsiniz. Helikopteri yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Oyuna New Game ile başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçaksavar Oyunu oyna

Uçaksavarınız ile üzerinize gelen uçakları ve roketleri vurmalısınız. Şarjörü tekrar doldurmak için R tuşunu kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Hava Savaşçısı Oyunu

Hava Savaşçısı oyununda uçağınız ile düşman uçaklarını roket fırlatarak vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Stratejik Hedef Oyunu oyna

Düşman savaş gemilerinin ve uçaklarının eşliğinde stratejik öneme sahip yük taşıyan taşıyıcı gemileri torpidolar ile vurmalısınız. Uçağınızı yön tuşları ile kontrol edip sol tuş ile makineli tüfeği ateşleyebilir, boşluk tuşu ile torpido atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçak Vuran Top Oyunu oyna

Uçak Vuran Top oyununda gökyüzünden geçen uçakların yere bomba bırakmalarını engellemek için attıkları bombaları ve uçakları topunuz ile vurmalısınız. Topu sağ ve sol yön tuşları ile ayarlayabilir, Z ile top atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hava Saldırısı 2 Oyunu

Hava Saldırısı 2 oyununda bölgenize saldırı düzenleyecek olan 163 tane düşman uçağının hepsini uçaksavarınız ile yoketmeniz gerekli. Ateş etmek için hedef göstergesini fare ile yönlendirip sol tuşa basmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar