Tek Kişilik Oyun

Uçan Daire Oyunları

Hava Hedefleri Oyunu oyna

Gece karanlığında havadan uçarak geçen uçak, helikopter ve uçan daireleri vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Savaş Alanı 2 Oyunu oyna

Her aşamada yeni eklenen silahlarınızla savaş alanından geçen çöp adam ve diğer tüm düşmanları yok etmelisiniz. Güncel silahınızı fare ile kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ay Koruyucu Oyunu oyna

Uydumuz ay üzerinde devriye attığınız ay aracınız ile ay yüzeyindeki kayalara çarpmadan size ateş eden uzaylı uçan daireleri (ufo) lazer silahınız ile yok etmelisiniz. Vurduğunuz uçan dairelerden düşen bonusları toplayarak silahınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Aracı fare ile kontrol edebilir, sol tuş ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Savaşcı Ruh Oyunu oyna

Savaşcı Ruh oyununda tek pervaneli uçağınız ile karşınızdan gelen uçakları, ufoları, uçan daireleri ve uçan tabakları vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Uçan Daireler Oyunu oyna

Uçan Daireler oyununda çöl üzerinde dolaşan ufoları vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Yıldız Gemisi 11 Oyunu oyna

Uzayda yolunu kaybetmiş olan yıldız gemisi 11'e tehlikelerle dolu eve dönüş yolunda rehberlik etmelisiniz. Uzay gemisini, yön tuşları ile kullanabilir, boşluk tuşu ile roket fırlatabilirsiniz. Uçan daire görünümlü gemi ile aşağı hariç 3 yöne, daha gelişmiş olan mekik ile 4 yöne roket fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bay Robot Oyunu oyna

Çevredeki dinamitlere basmadan tüm yağ şişelerini topladıktan sonra mavi renkli ışınlanma platformuna gitmelisiniz. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

UFO 101 Oyunu oyna

Kontrol ettiğiniz uçan daire ile size doğru gelen diğer uçan dairelere çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Diğer uçan daireler üzerindeki hunileri düşürerek bonus puan kazanabilirsiniz. Uçan daireyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

V Gücü Oyunu oyna

V Gücü oyununda uzay geminiz ile size ateş eden düşman uzay gemilerini ve mayınları yoketmelisiniz. İyi Oyunlar.

Ufo Park Etme Oyunu oyna

Ufo Park Etme oyununda gezegene hızlı bir giriş yapan ufoyu yavaşca park yerine park etmeniz gerekiyor. Park etmek için en uygun zaman ekranın sol üstünde bulunan ledin yeşil olduğu zamandır. Kırmızı veya sarı iken iniş yaptığınızda ufo patlayacaktır. Ufoyu klavyenin aşağı yön tuşuna basarak yavaşlatabilir ve sağ ve sol yön tuşları ile ters yönlü olarak hareket ettirebilirsiniz. Örneğin, klavyeden sağa bastığınızda ufo, sola hareket edecektir. İyi Oyunlar.

Ufo İstilası Oyunu

Ufo İstilası oyununda dünyayı istila etmek için yere uzaylıları bırakmaya çalışan uçan daireleri tankınız ile vurmalısınız. Tankınız ile dikey olarak fırlatabileceğiniz roketleri fare hareketleri ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ufo Avcısı Tank Oyunu oyna

Ufo Avcısı Tank oyununda ufoların altındaki ışık tankınızın üzerine gelmeden tankınız ile ufolara top atarak vurmalısınız. Oyuna Play Again ile başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ufo Yokedici Oyunu oyna

Ufo Yokedici oyununda uzay geminiz ile istilacı ufoların tamamını yokederek sizi geçmelerini engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

İstila 2196 Oyunu oyna

İstila 2196 oyununda dünyayı istila etmeye çalışan uçan daireleri uzay geminiz ile yoketmelisiniz. Havada uçuşan B harfi görünmez olmanızı, V harfi ise daha da hızlı olmanızı sağlar. İyi Oyunlar.

Sakın Vurulma Oyunu oyna

Sakın Vurulma oyununda uçan dairenin fırlattığı roketleri size ulaşmadan havada vurmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar