Tek Kişilik Oyun

Vurma Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Hedefi Vur oyununda, ekranın sol üstünde gösterilen şekilleri piramit üzerinde vurmanız gerekiyor. Zamana karşı yarışıldığı için ne kadar kısa sürede hedef vurursanız o kadar çok puan alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hava Saldırısı 2 oyununda bölgenize saldırı düzenleyecek olan 163 tane düşman uçağının hepsini uçaksavarınız ile yoketmeniz gerekli. Ateş etmek için hedef göstergesini fare ile yönlendirip sol tuşa basmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Hava Savaşçısı oyununda uçağınız ile düşman uçaklarını roket fırlatarak vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Balon Avcısı oyununda yay kullanarak fırlatacağınız oklar ile balonları patlatmalısınız. Klavyeden yukarı ve aşağı yön tuşları ile ok yönünü ayarlayabilir, boşluk tuşuna basılı tutup-bırakarak oku fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hedefli Balonlar oyununda fare ile balonların taşıdığı hedefleri süre dolmadan önce vurmanız gerekiyor. Saatleri vurmak ekstra zaman kazandırır. Şarjör bittiğinde RELOAD düğmesine tıklayarak tekrar mermi doldurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Kututeor oyununda yön tuşları ile yönettiğiniz kutu ile büyük kutuları yokolana kadar vurup bölmelisiniz. Ctrl ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Böcek Avcısı oyununda hızlı hareket eden böceği vurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Taklacı Güvercin oyununda inşaat iskelesi arasında uçuşan güvercinleri kedilere zarar vermeden vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Ağaçların arasında uçan ve ağaç kovuklarından havalanan tavuklardan tüfeğiniz ile 90 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla miktarda vurmalısınız. Uçarak geçen zeplinleri vurmamalısınız. Bir kerede 10 domdom kurşunu alan tüfeğinizin şarjörünü boşluk tuşu ile doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar