Tek Kişilik Oyun

Yer Değiştirme Oyunları

Mücevher Arama Oyunu oyna

Aynı değerli taşlardan en az üç tanesinin yanyana veya üstüste gelmesini sağlayıp taşları patlatarak bulundukları zemini altına çevirmelisiniz. Birbirleri ile komşu olan mücevherleri birbirleri ile yer değiştirmek için sırayla her ikisine de tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Top Desteleri Oyunu oyna

Tablo üzerindeki topları süre bitmeden önce komşu topları ile yerlerini değiştirerek aynı renkten en az 3 topu gruplayıp bir deste oluşturmasını sağlayarak mümkün olduğu kadar fazla top patlatmalısınız. Oluşturduğunuz top destelerini patlatmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz ve dolayısıyla, aynı anda birden fazla deste oluşturup patlatabilirsiniz ki bu daha fazla puan kazandırır. Topları komşu topları ile yerlerini değiştirmek için her ikisini de art arda tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Putları Eşleştir Oyunu oyna

Tablo üzerindeki Amazon putlarından aynı renk ve tipte olanlarından 3 veya daha fazlasının yanyana gelmesini sağlayarak altlarındaki tüm kiremitleri yoketmelisiniz. Birbirleri ile komşu putların yerlerini değiştirmek için her ikisine de sırayla tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Rotasyon Oyunu oyna

Rotasyon oyununda mikroskop altında görülen canlıların yerlerini sağ tarafta gösterilen şekilde değiştirmelisiniz. Her hangi bir canlıya tıkladığınızda çevresindeki diğer altı canlı saat yönünün ters yönüne doğru hareket eder. İyi Oyunlar.

Renkli Bloklar Oyunu oyna

Renkli Bloklar oyununda fare ile sadece uzunlamasına kaydırabileceğiniz blokların yerlerini değiştirerek içlerindeki koyu gri renkteki bloğu E yazan bölüme sürüklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar