Tek Kişilik Oyun

Yılan Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Yılan Labirenti oyununda yediği her şeyden sonra boyu uzayan yılanı labirent içinde kuyruğuna çarptırmadan veya çıkmaza sokmadan tüm tavşan, civciv, mantar, pizza, peynir vb. gibi yiyecekleri yedirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Yılan oyununda yılana kenarlara çarpmadan tüm elmaları yedirmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Yılanın Avı oyununda platform içindeki engellere ve duvarlara çarpmadan elmaları toplamanız gerekli. İyi Oyunlar.

Deliklerden çıkan yılanlar, duvarlardan atılan oklar veya mızraklar, geçişinizi engelleyen elektrikli kapılar, et yiyen çiçekler vb. gibi türlü tuzaklarla dolu labirent içindeki tüm değerli taşları toplayarak ve gerekirse gizli kapıları açarak çıkışa ulaşmalısınız. Her aşama başında verilen şifreleri ana menü altındaki girişe girerek ilgili aşamadan başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yeşil Yılan oyununda yön tuşları ile yöneteceğiniz yılanı kenarlara ve engellere çarptırmadan yeşil noktaları toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Kurtcuk Yemi oyununda yön tuşları ile kurtcuğu kontrol ederek yemleri yedirmelisiniz. İyi Oyunlar.

Yılan Yuvası oyununda deliğinden çıkıp yumurtalarının olduğu yere dolanarak gelen yılanı, renkli boğumlarından en az üç tanesini yanyana getirerek yokedip mümkün olduğu kadar yavaşlatmanız gerekli. İyi Oyunlar.

3 Boyutlu Elma Kurdu oyununda elmaları yemeye çalışan bir kurtcuğu klavye ile yönetmeniz gerekiyor. Kurtcuğu, klavyenin yön tuşları ile yönlendirerek tüm elmaları yemelisiniz. Fakat elmaları yedikce kurtcuğun boyu uzayacak ve her bölüm atlandığında biraz daha hızlanacaktır. Oyunu Play bağlantısına tıklayarak başlatabilirsiniz.İyi Oyunlar.

Tehlikeli Dalış oyununda su altındaki bir dalgıcı yöneterek köpekbalığı, ahtapot, mürekkep balığı, yılan balığı vb. gibi tehlikeli deniz canlılarını yoketmeniz gerekiyor. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz dalgıç ile boşluk tuşunu kullanarak balık fırlatabilirsiniz. Hazine sandıklarını toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Süper Rakun oyununda yılan ve kirpiye çarpmadan kelebek, kalp ve beyaz ve sarı yıldızları toplamanız gerekli. Koşmak için klavyenin yön tuşlarını ve yerden havaya turbo hızda zıplamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Meşe palamutları üzerinde durduğunuz sürece puan kazanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Karşınıza çıkan kılıçlı ve mızraklı düşman yaratıklarını kılıcınızla yok ederek mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, S tuşu ile zıplayabilir, A ile kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar