Tek Kişilik Oyun

Yol Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Yol Labirenti oyununda, kontrolünüz dışında gezinen bir kızın yoldan çıkmasını engellemek için izlediği yolun sonundaki diğer yolların veya kavşakların yönünü fare ile değiştirmelisiniz.İyi Oyunlar.

Maymuna Yol Yapma oyununda, suyun kenarındaki bir maymunu karşı tarafa geçirmeniz gerekli. Kısıtlı miktar ve şekillerdeki yolları ekranın sağ üstündeki bölümden bir kere tıklayarak alıp, suyun istediğiniz bölümünde tekrar tıklayarak bırakabilirsiniz.

Otobanda Makas oyununda, adından da anlaşılacağı gibi trafiğin hızlı aktığı bir yolda klavyenin yön tuşları ile arabanızı kontrol ederek diğer araçlara çarpmadan yolunuza devam etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Kaykaycı Gençler oyununda 60 saniye süreyle yol üzerindeki tahta, kalas, duba, mazgal demiri vb. gibi engellere takılmadan yolunuza devam etmeniz gerekli. V tuşu havada ufak takla atılmasını sağlıyor. Ayrıca yön tuşları ile birlikte boşluk tuşuna basıldığında farklı kombinasyonlarda takla atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Araba oyununda trafik olmayan düz bir yolda 60 saniye boyunca trafik dubalarına çarpmadan ilerlemelisiniz. Çarpmadan geçtiğiniz her duba 5 puan kazandırır. İyi Oyunlar.

Arabanın Yolunu Bul oyununda arabanızı geliş yönüne göre gideceği yönleri seçerek çıkışa ulaştırmalısınız. Arabanın birden fazla yöne gidebileceği durumda araba duracaktır. Bu durumda fare ile gideceği yönü seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

İlk iki sürümüne göre daha da geliştirilmiş olan Balonlar Kule Savunma 3 oyununda 8 farklı haritada yol üzerinden kaleye doğru gitmeye çalışan (istila) balonları yol kenarlarına maymunlar, mancınıklar, roket atarlar, kuleler vb. gibi balonları patlatmanızı sağlayacak yapılar kurup patlatarak balonların yolu bitirip kaleye kadar ulaşmalarını engellemelisiniz. Sol üstteki bilgilendirme bölümündeki Money elinizdeki parayı, Lives ise Can miktarını gösterir. Kaleye kaçıracağınız her renkli balon, karşılığı miktarında Can'a malolur. Yol kenarlarına yapabileceğiniz yapılar Buy Staff başlığı altında gösterilmektedir. Kurduğunuz yapıları daha sonra Sell ile satabilir veya üstündeki seçenekler ile güncelleyebilirsiniz. Farklı zorluk dereceleri için haritayı seçtikten sonra sırasıyla Easy, Med ve Hard seçeneklerini seçebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar